Послуги

Наша компанія «Клімат Центр» пропонує Вам, скористатися нашими послугами, для встановлення кондиціонерів у Києві та Київській області. Монтаж кондиціонера, це послуга яку виконують, вузько кваліфіковані фахівці, на нашій компанії працюють монтажники, які мають досвід роботи з монтажу систем кондиціювання від п'яти років і вище. Наш штат монтажників, проходить періодичні семінари підвищення кваліфікації, в галузі систем кондиціювання та вентиляції. Окрім досвіду та кваліфікації компанія має промислове професійне обладнання для монтажу систем кондиціювання повітря.

Закладка магістралі кондиціонера, або монтаж у два етапи.

Встановлення кондиціонера можна здійснити в два етапи, під час ремонту закласти фреонопровід у стіну (штробу), а після ремонту або коли з'явиться можливість придбати кондиціонер, встановити його. Велика перевага такого монтажу в естетичності, всі комунікації та дроти сховані у стіні, без короба. Вартість такої установки кондиціонера трохи вище, ніж монтаж в один етап, через повторний виїзд бригади монтажників для установки внутрішнього і зовнішнього блоку кондиціонера.

Встановлення кондиціонера (монтаж) в один етап.

Встановлення кондиціонера в один етап проводиться в тих випадках, коли ремонт у приміщенні не планується робити або вже зроблено. Такий монтаж характерний наявністю пластикових коробів 60х60 для системи фреонопроводу та коробом для живлення. З переваг такого монтажу можна виділити економію коштів порівняно з монтажем у два етапи.

Гарантія на монтаж кондиціонерів становить один рік, що є гарантією успішної та вигідної співпраці з нами.

Викликати майстра

Ми працюємо з понеділка до п'ятниці з 09.00 до 18.00 без обіду.
Центральний офіс:
 тел: +38(044) 227-43-92
моб:+38(096) 257-24-27
Адреса: 03062 м. Київ: вул. Чистяківська, 2, оф.407
Email: climatbud@ukr.net
Сайт: climatbud-service.com.ua

Карта проїзду

map