• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Послуги

remont kondicionerov"Сервісний центр "Клімат Центр" надає послуги з обслуговування та ремонту кліматичного та газового обладнання у місті Київ, та в Київської області.Кваліфікований штат нашої компанії укомплектований високотехнологічним, професійним, обладнанням для діагностики та ремонту обладнання.Запорука нашої успішності це якість та оперативність робіт, що виконуються. Ми професіонали у цій сфері і будьте впевнені, ви довіряєте своє обладнання, у потрібні руки.

Для юридичних осіб, Сервісне обслуговування та ремонт кліматичного обладнання по всій Україні, гнучка система знижок під час укладання договору сервісне обслуговування устаткування. Усунення несправності в устаткуванні, за разовими заявками, за договором, виїзд на сервіс інженерів при аварійній зупинці обладнання. Наявність усіх дозвільних та статутних документів, розрахунок за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Для фізичних осіб, лояльний підхід до замовників, у яких вдома встановлено обладнання. Наші виробничі потужності дозволили обслужити більшу частину міста Київ та передмістя. Ми є лідерами у співвідношенні ціна якість, що підтверджується рекомендаціями наших замовників. Запорука якості, гарантована багаторічним досвідом компанії та спеціалістів

Пріоритети під час укладання договору на сервісне обслуговування; Швидке реагування на аварійні виклики, Наявність необхідних запчастин, мінімум часу на ремонт обладнання, Збільшення ресурсу обладнання, Стабільна працездатність обладнання, без падіння ККД, що вже економить ваші кошти, При сервісному обслуговуванні обладнання кількість непередбачених аварійних зупинок обладнання зводиться до мінімуму, Вартість сервісного обслуговування, ремонту обладнання, фіксується на термін укладання договору.

Договірні відносини передбачають чіткі умови проведення робіт, регламент робіт, обов'язки сторін, відповідальність сторін та реквізити, чого немає у приватних виконавців. Мета нашої компанії мінімізувати витрати на експлуатацію водонагрівального та кліматичного обладнання, звести до мінімуму непередбачувані зупинки обладнання.

Викликати майстра

Ми працюємо з понеділка до п'ятниці з 09.00 до 18.00 без обіду.
Центральний офіс:
 тел: +38(044) 227-43-92
моб:+38(096) 257-24-27
Адреса: 03062 м. Київ: вул. Чистяківська, 2, оф.407
Email: climatbud@ukr.net
Сайт: climatbud-service.com.ua

Карта проїзду

map