Послуги

Якщо ви втратили або у Вас зламався оригінальний пульт управління до вашого кондиціонера, не біда є доступні за ціною універсальні пульти, вони підходять майже до кожної спліт системи яка має ІЧ-приймач і має дуже доступну вартість порівняно з оригінальним.Climat Centr

У даному випадку я розглядаю найпрактичніший і найпоширеніший пульт управління QUNDA KT-9018E, він має 4000 кодів, логічний та легкий в управлінні.

Для експлуатації пульта Вам необхідно придбати батарейки, оскільки в комплектації їх немає.

Для швидкого підбору в інструкції з Експ. Є стандартні коди, я їх вкладу в цю статтю нижче.

  1. Визначте марку кондиціонера
  2. Погляньте в таблиці код і спробуйте запрограмувати їх.
  3. Якщо коди не підходять, або пульт не подає всі сигнали і кондиціонер не працює в режимі, який Вам потрібен, скористайтеся автоматичним налаштуванням.
  4. Після підбору коду переконайтесь у працездатності кондиціонера у всіх режимах.
  5. Запишіть код на кришці до ДПУ, це допоможе вам, якщо код випадково зіб'ється.

Газовий котел, як заощаджувати?

Енергоресурси завжди лише дорожчають, і тема зниження витрат на обігрів приміщення та води завжди актуальна. Один з варіантів зменшення витрат, наприклад, на обігрів приміщення в зимовий час, є економія. ремонт котла

Економія, це ціла низка заходів, спрямованих на зменшення витрат. Природно, що економити можна лише коли модернізуєш обладнання, на більш енергоефективне, але є й елементарні способи економії, над якими ми навіть не замислювалися.

Якщо будинок досить великих розмірів, варто звернути увагу на регулювання радіаторів опалення, в кімнатах які експлуатуються дуже рідко можна знизити температуру.

Якщо встановлено систему припливно-витяжної вентиляції, для енергоефективності встановити рекуператор.

Варто звернути велику увагу на догляд за обладнанням, якщо ви помітили, що ваш котел, почав споживати більше газу або електроенергії, можливо, необхідно зробити сервісне обслуговування газового котла, адже мало хто замислюється, що на своєчасному обслуговуванні газового котла можна економити до 30% споживання газу. Сервісне обслуговування збільшить ресурс роботи газового казана, ймовірність аварійної несправності знижується до мінімуму. Миття та чищення теплообмінників котла, це просто необхідна процедура для нормальної роботи опалювального обладнання, і звичайно великий плюс в економії.

Відмінності моноблочного кондиціонера та спліт-системи. 

Неможливо уявити своє життя без високих технологій, інновацій та нових розробок, а також без таких простих, на перший погляд, систем кондиціювання та вентиляції повітря. Кондиціонери ми звикли бачити всюди: на роботі, в кафе, вдома, і навіть у селі. У спекотні дні ми вже не можемо без нього обходитися і навіть боїмося уявити - що ж буде, якщо у найспекотніший день він зламається? Тому при виборі кондиціонера ми намагаємось підібрати найнадійніший та ремонтно-придатний кондиціонер. Найскладніший вибір, який стоїть перед нами – це тип кондиціонера.

Які існують типи кондиціонерів?

Найпоширеніші кондиціонери це: моноблочні та спліт-системи. Моноблочні діляться на віконні та компактні (портативні). Що таке моноблочний кондиціонер? Моноблочний кондиціонер – це тип кондиціонера, у якого всі складові знаходяться в одному корпусі, у мобільних кондиціонерів відпрацьоване тепле повітря відводиться за допомогою гнучкого повітропроводу на вулицю, а у віконних кондиціонерів вивішується половина кондиціонера для перенесення тепла. Щодо переваг моноблочних кондиціонерів від спліт-систем, то для віконних кондиціонерів це насамперед його ціна, а для портативних кондиціонерів – це свобода в розміщенні та установки в будь-якому зручному місці.

Викликати майстра

Ми працюємо з понеділка до п'ятниці з 09.00 до 18.00 без обіду.
Центральний офіс:
 тел: +38(044) 227-43-92
моб:+38(096) 257-24-27
Адреса: 03062 м. Київ: вул. Чистяківська, 2, оф.407
Email: climatbud@ukr.net
Сайт: climatbud-service.com.ua

Карта проїзду

map