Послуги

Servis multizonalnih system VRV VRF

Сервіс Мультизональних систем VRF VRV

Мультизональні системи мають свою особливість від звичайних спліт-систем, усі внутрішні блоки залежать від одного зовнішнього блоку. Не роблячи періодичне обслуговування в комплексі всі внутрішні та зовнішні, система не коректно працюватиме. Система кондиціонування пов'язана і при несправності у зовнішньому блоці мультизональної системи не працюють усі внутрішні блоки, підключені до зовнішнього блоку системи.

Варто звернути увагу на те, що сервісне обслуговування сприяє безаварійній надійній роботі системи, і заздалегідь попереджає про можливі несправності, так що при періодичному проходженні обслуговування ви позбавляєте себе несподіваних сюрпризів у невідповідний момент.

Ціна на сервісне обслуговування мультизональної VRF VRV системи складається індивідуально, для цього необхідно знати, маркування обладнання, кількість обладнання, періодичність, з якою буде здійснюватися технічне обслуговування. І ми із задоволенням надамо вам комерційну пропозицію.

Особливості обслуговування VRF\VRV систем.

Якщо робочі параметри та умови роботи не порушені, а датчики та всі основні вузли та агрегати справні, то виникаючі періодично проблеми з обладнанням пов'язані з відсутністю або неякісним проведенням сервісного обслуговування.

Крім стандартних процедур обслуговування, які застосовуються для всіх типів кондиціонерів, у VRF\VRV системах слід виконувати такі види робіт та перевірок:

  1. Між внутрішніми та зовнішніми блоками VRF\VRV систем, відбувається передача даних по засобам двожильного екранованого кабелю управління, через це кондиціонер не стійкий до електромагнітних перешкод і з'являються збої в роботі мікроконтролера, шляхом виникнення помилок втрати зв'язку між внутрішніми та зовнішніми блоками .  
  2. У зв'язку з вищерозглянутим пунктом, внутрішні блоки іноді «випадають» із загальної системи – втрачають адреси. Електронний ТРВ у внутрішньому блоці залишається закритим, і кондиціонер працює в режимі так званої вентиляції, причому жодних помилок на пульті управління не виникає. Дана проблема відноситься до обладнання Daikin, і усувається шляхом повторного тестування системи, після якого блок, що випав, отримує свою адресу.  
  3. Практично у всіх VRF\VRV системах у внутрішніх блоках використовуються електронні ТРВ, і часто в місцях їх стикування з випарником виникають витоки через мікротріщини. Візуально провести огляд стану таких клапанів досить складно через те, що вони знаходяться у важкодоступному місці, часто в корпусі випарника.  
  4. Інверторні та неінверторні компресори у складі зовнішнього блоку часто обладнані функціями самозахисту, які реагують на підвищений струм або аномально високу температуру нагнітання або температуру олії в картері компресора. Тут потрібно встановити справжню причину несправності, так як це може бути викликано як занадто високим так і занадто низьким тиском фреону в холодильному контурі, а також наявністю газів, що не конденсуються, або перезаправкою фреоном.  
  5. Якщо сторона високого тиску занадто низька, а сторона низького тиску занадто висока - це може говорити про неефективне стиснення в компресорі, причиною якого може бути несправність спіралі або ротора компресора, хоча сам електродвигун компресора буде в повністю справному стані. 
Викликати майстра

Ми працюємо з понеділка до п'ятниці з 09.00 до 18.00 без обіду.
Центральний офіс:
 тел: +38(044) 227-43-92
моб:+38(096) 257-24-27
Адреса: 03062 м. Київ: вул. Чистяківська, 2, оф.407
Email: climatbud@ukr.net
Сайт: climatbud-service.com.ua

Карта проїзду

map