Послуги

Chistka ventilacyi 4Чищення вентиляційних повітроводів від жиру та пилу, чищення вентиляторів від жиру та пилу.

Вентиляція приміщень є необхідною умовою в багатьох технологічних приміщеннях, наприклад, закладів громадського харчування, виробництва, приміщення технологічних процесів. Витяжна вентиляція бере на себе завдання з видалення, переміщення та очищення забрудненого повітря, яке змішане з частинками жиру, пилу, інших домішок, пов'язаних з виготовленням, приготуванням, виробництвом продукції в цьому приміщенні.

Необхідна умова для безпечної експлуатації витяжної вентиляції є повне очищення вентиляції від жиру, пилу та інших домішок, вентиляторів, парасольок, з певною періодичністю. Періодичність чищення вентиляції залежить від декількох факторів, і визначається за інтенсивністю відкладень, для визначення забруднення та відкладення у вентиляції їх необхідно перевіряти.

Наша компанія має необхідне обладнання та великий досвід у сфері ремонту, обслуговування та чищення витяжних вентиляцій, ми робимо ці роботи в ресторанах, магазинах, торгових центрах, фуд кортах, протягом багатьох років.

Вартість чистки вентиляції проводиться після огляду та відео інспекції повітроводів, це для першого разу, надалі при укладанні договору з регламентом, відео-інспекція не знадобиться. Кожна вентиляція має свої особливості та специфіку, тому не можна оцінити без виїзду та огляду.

Chistka ventilacyi 6

Приклади забруднених повітроводів, ці повітроводи відносяться до витяжки з ресторану.;

Чистка вентиляции от жира

Викликати майстра

Ми працюємо з понеділка до п'ятниці з 09.00 до 18.00 без обіду.
Центральний офіс:
 тел: +38(044) 227-43-92
моб:+38(096) 257-24-27
Адреса: 03062 м. Київ: вул. Чистяківська, 2, оф.407
Email: climatbud@ukr.net
Сайт: climatbud-service.com.ua

Карта проїзду

map