Послуги

Ремонт холодильної машини Чиллер

Чиллер це холодильна машина для охолодження холодоносія у великих обсягах. У процесі експлуатації обладнання відбуваються природні процеси зносу агрегатів Чиллера, які треба замінити. Роботи з ремонту чиллера повинні виконувати фахівці, які мають відповідну кваліфікацію та досвід. Причини несправності в холодильній машині «chiller» не мають стандарту, унікальність системи іноді підкреслюється виробником і виявляється у впровадженні нових технологій енергозбереження та підвищення продуктивності та ККД.

Основні причини несправності; Чиллер став в аварію (зазвичай це виникає через спрацювання захисних пристроїв автоматики, іноді сигналізує про несправність агрегату) Причиною несправності може послужити недоукомплектована автоматика захисту. Експлуатація та втручання в обладнання некваліфікованих спеціалістів. Чи не регулярне сервісне обслуговування, яке повинно здійснюватися щомісяця. Механічні ушкодження за допомогою зовнішнього впливу. Природне зношування, основних вузлів та агрегатів обладнання.

Ціна на ремонт обладнання. В основному, ціни на ремонт обладнання виставляються тільки після попередньої повної діагностики обладнання, що проводиться за окрему плату. Ми також виконуємо ремонт таких типів фанкойлів;

  1. Настінний
  2. Канальний
  3. Стельовий
  4. Підлоговий
  5. Касетний
  6. Колонний 
Викликати майстра

Ми працюємо з понеділка до п'ятниці з 09.00 до 18.00 без обіду.
Центральний офіс:
 тел: +38(044) 227-43-92
моб:+38(096) 257-24-27
Адреса: 03062 м. Київ: вул. Чистяківська, 2, оф.407
Email: climatbud@ukr.net
Сайт: climatbud-service.com.ua

Карта проїзду

map