Послуги

ремонт кондиционера Климат Центр

Сервісний центр з ремонту кондиціонерів у Києві та Київській області.

Сервісний центр "Клімат Центр", виконує ремонт кондиціонерів спліт-систем настінного, канального, підстельного, касетного, колонного, підлогового типу. Марка обладнання впливає тільки на наявність запчастин на території України. Якщо торгову марку обладнання, завозять офіційно, найімовірніше обладнання будуть запасні запчастини. Варто врахувати, що на обладнання, яке випускалося понад п'ять років тому, швидше за все, не буде в наявності запасних запчастин, але є можливість підібрати деталі та агрегати від аналогічного обладнання.

Частковий ремонт кондиціонера, це ремонт агрегатів та вузлів без серйозного втручання в основні механізми. Поточний ремонт, має порівняно не велику вартість, і не становить проблем при ремонті, якщо є запасні запчастини на території України. Поточний, частковий ремонт найчастіше можна зробити за місцем, оскільки сервіс інженера вже мають стандартні запчастини. До часткового ремонту можна віднести такі несправності; ремонт електронної частини, заміна двигуна внутрішнього блоку, заміна двигуна зовнішнього блоку, заміни електронної плати управління, заміна крильчатки (вентилятора) внутрішнього або зовнішнього блоку, заміна пускового конденсатора компресора, заміна пускового конденсатора вентилятора, заправка кондиціонера фреоном, усунення. >

Капітальний ремонт кондиціонера - це заміна основних вузлів та агрегатів. Він має велику вартість, у деяких випадках не має доцільності робити ремонт з економічної точки зору, якщо обладнання вже повністю вичерпало свій ресурс, а вартість ремонту становить відсотків сімдесят від вартості нового обладнання, доцільність такого ремонту ставиться за сумнів.

Ремонт кондиционера ClimatcenterНайпоширеніші причини несправності.

Не вмикається.

Не включається кондиціонер з пульта управління, варто звернути увагу, горить індикація чи ні, якщо не горить, найпоширеніша причина, не подається живлення 220Вт. на обладнання або вийшов із ладу запобіжник. Якщо індикація горить живлення приходить, але при натисканні на кнопки пульта, ні чого не відбувається, можливі причини несправності, батареї, що не працюють, пульт управління, не працює приймач або плата ІЧ сигналу.

Погано охолоджує.

Якщо охолоджує, але недостатньо, можливо, необхідно провести обов'язкове періодичне сервісне обслуговування кондціонера&nbsp ;«чистку кондиціонера», так само можливо його необхідно до заправити фреоном.

З внутрішнього блоку дме теплим повітрям, (при роботі на холод) можливі причини несправності, вийшов з ладу чотирьох ходовий клапан, або встановлено неправильний режим роботи, на пульті керування.

Внутрішній блок взагалі не дме, якщо горять лампочки індикації і нічого не відбувається, можливо ви встановили режим обігріва на пульті керування, моргаючі лампочки сигналізують про несправність, кондиціонер стоїть в аварії.

При включенні обладнання на охолодження, Температура повітря не знижується, можливо він не охолоджує, через брак фреону або відсутність його, або несправна плата управління, можливо необхідно провести обслуговування, при такій несправності причин безліч і точно визначити може лише фахівець, необхідна діагностика.

Погано гріє, причини такі ж як і коли він погано охолоджує, можливо необхідно провести обов'язкове сервісне обслуговування, чистку, так само можливо його необхідно до заправити фреоном, необхідна діагностика.

Кондиціонер час від часу не дме теплом, це нормальні процеси роботи, він не дме теплом, щоб розморозити зовнішній блок, так званий режим відтайки, зовнішнього блоку.

Під час роботи на тепло, дим із зовнішнього блоку,це нормально і це не дим а пара, при режимі відтаювання зовнішнього блоку.Заправка кондиционера

Кондиціонер працює на охолодження, капає вода з внутрішнього блоку кондиціонера. Якщо обладнання нове, жодного разу не включалося, причиною може бути не достатній ухил дренажної магістралі, якщо обладнання раніше працювало на охолодження, і вода не капала, а зараз капає, можлива причина у сервісному обслуговуванні, яке необхідно виробляти періодично. У напівпромислових кондиціонерах та обладнаних насосами відкачування конденсату, при виході з ладу насоса, вода тече з внутрішнього блоку.

Сторінний шум, свист, у внутрішньому або зовнішньому блоці, сторонній звук може виходити від двигунів, а точніше від зношених підшипників, у 80% заміна підшипників не можлива, змінюється повністю двигун.

Короткий прайс Ціни на ремонт кондиціонера

Вигляд робітЦіна без ПДВ
Діагностика настінного кондиціонера до 7 кВт холодильної потужності 450,00
Дозаправка та заправка холодоагентом кондиціонерів типу спліт-систем 420,00
Пайка труб фреонопроводу одна точка 300,00
Демонтаж одного блоку кондиціонера до 7 кВт холодильної потужності (внутрішній або зовнішній) 550,00
Демонтаж кондиціонера повністю до 7 кВт холодильної потужності 1200,00
Заміна двигуна вентилятора (внутрішнього або зовнішнього блоку спліт-систем) 340,00
Заміна крильчатки (внутрішнього або зовнішнього блоку спліт-систем) 340,00
Заміна електронної плати управління. 320,00
Ремонт плати управління кондиціонерів. від 400,00
Викликати майстра

Ми працюємо з понеділка до п'ятниці з 09.00 до 18.00 без обіду.
Центральний офіс:
 тел: +38(044) 227-43-92
моб:+38(096) 257-24-27
Адреса: 03062 м. Київ: вул. Чистяківська, 2, оф.407
Email: climatbud@ukr.net
Сайт: climatbud-service.com.ua

Карта проїзду

map