Послуги

Газовий котел, як заощаджувати?

Енергоресурси завжди лише дорожчають, і тема зниження витрат на обігрів приміщення та води завжди актуальна. Один з варіантів зменшення витрат, наприклад, на обігрів приміщення в зимовий час, є економія. ремонт котла

Економія, це ціла низка заходів, спрямованих на зменшення витрат. Природно, що економити можна лише коли модернізуєш обладнання, на більш енергоефективне, але є й елементарні способи економії, над якими ми навіть не замислювалися.

Якщо будинок досить великих розмірів, варто звернути увагу на регулювання радіаторів опалення, в кімнатах які експлуатуються дуже рідко можна знизити температуру.

Якщо встановлено систему припливно-витяжної вентиляції, для енергоефективності встановити рекуператор.

Варто звернути велику увагу на догляд за обладнанням, якщо ви помітили, що ваш котел, почав споживати більше газу або електроенергії, можливо, необхідно зробити сервісне обслуговування газового котла, адже мало хто замислюється, що на своєчасному обслуговуванні газового котла можна економити до 30% споживання газу. Сервісне обслуговування збільшить ресурс роботи газового казана, ймовірність аварійної несправності знижується до мінімуму. Миття та чищення теплообмінників котла, це просто необхідна процедура для нормальної роботи опалювального обладнання, і звичайно великий плюс в економії.

Не забувайте про сервісне обслуговування вашого обладнання, і воно буде вам завжди вдячно, довговічно та економічно служити багато років.

Викликати майстра

Ми працюємо з понеділка до п'ятниці з 09.00 до 18.00 без обіду.
Центральний офіс:
 тел: +38(044) 227-43-92
моб:+38(096) 257-24-27
Адреса: 03062 м. Київ: вул. Чистяківська, 2, оф.407
Email: climatbud@ukr.net
Сайт: climatbud-service.com.ua

Карта проїзду

map